Startlista - Bjursås OK:s distriktstävling i skidorientering söndag 3/2 -02
H 12 3,0 km | ||
Anton Sjökvist | Stora Tuna IK | 10.01 |
Erik Frost | IFK Mora OK | 10.03 |
Gustav Eriksson | Stora Tuna IK | 10.05 |
Fredrik Lind | Säterbygdens OK | 10.07 |
Erik Blomgren | Stora Tuna IK | 10.09 |
Johan Sonesson | Gagnefs OK | 10.11 |
Martin Blomgren | Stora Tuna IK | 10.13 |
Per Frost | IFK Mora OK | 10.15 |
Eric Alexandersson | Stora Tuna IK | 10.17 |
Nils Morell | OK Kåre | 10.19 |
H 14 4,7 km | ||
Johan Goth | Kvarnsvedens GoIF | 10.12 |
Mikael Andersson | Korsnäs IF | 10.15 |
Erik Zander | IFK Mora OK | 10.18 |
H 16 8,2 km | ||
Lars Johansson | Kvarnsvedens GoIF | 10.02 |
Martin Palm | IFK Mora OK | 10.05 |
Jon Lundholm | Säterbygdens OK | 10.08 |
Jon Eklund | IK Jarl | 10.11 |
Gustav Goth | Kvarnsvedens GoIF | 10.14 |
Anders Pers | IFK Mora OK | 10.17 |
Erik Lind | Säterbygdens OK | 10.20 |
D 12 3,0 km | ||
Frida Sandberg | Säterbygdens OK | 10.02 |
Linn Grälls | OK Kåre | 10.06 |
Matilda Backlund | Korsnäs IF | 10.10 |
Tove Alexandersson | Stora Tuna IK | 10.14 |
D 14 4,2 km | ||
Martina Morell | OK Kåre | 10.01 |
Elisabet Axelsson | Korsnäs IF | 10.04 |
Stina Wåhlberg | OK Kåre | 10.07 |
D 16 6,1 km | ||
Helena Lidhage | IK Ymer, Borås | 10.03 |
Camilla Söderstedt | IFK Mora OK | 10.06 |
Anna Ohls | Kvarnsvedens GoIF | 10.09 |
Sara Rapp | IFK Mora OK | 10.12 |
Katrin Josefsson | OK Kåre | 10.15 |
Eva Svensson | IFK Mora OK | 10.18 |
Matilda Andersson | VB OL | 10.21 |
Öppen klass A 10,1 km | ||
Kenneth Wåhlberg | OK Kåre | 10.01 |
Anders Ohls | Kvarnsvedens GoIF | 10.04 |
Karl Tiselius | OK Kåre | 10.07 |
Henrik Lidhage | IK Ymer, Borås | 10.10 |
Erik Sonesson | IFK Mora OK | 10.13 |
Anders Berg | OK Kåre | 10.16 |
Stefan Boremyr | Kvarnsvedens GoIF | 10.19 |
Christer Morell | OK Kåre | 10.22 |
Gustav Grenmyr | Sundsvalls OK | 10.25 |
Anders Eriksson | IFK Mora OK | 10.28 |
Erik Nilsson | Stora Tuna IK | 10.31 |
Öppen klass B 6,5 km | ||
Elof Back | Fagersta OK | 10.02 |
Florence Berg | OK Kåre | 10.04 |
Henning Waltgård | Domnarvets GoIF | 10.06 |
Sven-Olof Lundin | Älvdalens IF | 10.08 |
Göran Lind | Säterbygdens OK | 10.10 |
Sofie Nylander | OK Kåre | 10.12 |
Lina Lindberg | Malungs OK | 10.14 |
Bengt Holmberg | Skidklubben Leksand | 10.16 |
Malin Bohm | IFK Mora OK | 10.18 |
Lena Leandersson | Älvdalens IF | 10.20 |
Barbro Lindman | OK Kåre | 10.22 |
Per Sandberg | Säterbygdens OK | 10.24 |
Ingrid Alexandersson | Stora Tuna IK | 10.26 |
Per Nilsson | Fagersta OK | 10.28 |
Maffe Frost | IFK Mora | 10.30 |
Anna-Karin Nilsson | Malungs OK | 10.32 |
Gunnar Tiselius | OK Kåre | 10.34 |
Lina Gustavsson | Vittjärvs IK | 10.36 |
Öppen klass C 4,2 km | ||
Karin Malmberg | Kvarnsvedens GoIF | 10.14 |
Gurli Back | Fagersta OK | 10.16 |
Eva Persson | Säterbygdens OK | 10.18 |
Roger Eklund | IK Jarl | 10.20 |
Veronika Morell | OK Kåre | 10.22 |
Rune Mases | Skidklubben Leksand | 10.24 |
Pia Frost | IFK Mora OK | 10.26 |
Carina Sandberg | Säterbygdens OK | 10.28 |